23 Juli 2022 - Bytom, ul. Wrocławska. Zastępcza linia T38 kursuje co 20 minut na trasie Bytom Kościół Św. Trójcy - Wrocławska - Powstańców Warszawskich - Kraszewskiego - Akacjowa - Woźniaka - Powstańców Śląskich - Rudzkiego - Orląt Lwowskich - pl. Słowiański - Prusa - Bolesława Chrobrego - Kwietniewskiego - Wrocławska - Bytom Kościół Św. Trójcy. Widoczna w tle po lewej zatoczka to przystanek początkowy i końcowy. Zapewne w poniedziałek Straż Miejska przegoni stamtąd samochody parkujące na zakazie.